| cFlorin a întrebat:

Cum ruleaza aplicatiile, jocurile si internetul pe un iPod Touch 1st generation ( prima generatie )? - are iOS 3. 1. 3. Dau fundita

3 răspunsuri:
| Pctutorial a răspuns:

Internetul ruleaza f bine. si eu am un ipod touch 1g to pe 3. 1. 3 si merge f bine. jocurile nici nu mai zic. dar sa ai maxin 25 de aplicatii ca sa ati mearga perfect toate jocurile.adica sa nu ati sacadeze zic. eu am 35 de aplicatii si is multumit de cum ruleaza. funda?winking

| Pctutorial a răspuns:

Internetul ruleaza foarte bine. si eu am un ipod touch 1g tot pe 3. 1. 3 si merge foarte bine. jocurile nici nu mai zic. Dar sa ai maxin 25 de aplicatii ca sa ati mearga perfect toate jocurile.adica sa nu ati sacadeze zic. eu am 35 de aplicatii si sunt multumit de cum ruleaza. funda?winking

| cosminvalentin a răspuns (pentru Pctutorial):

De unde iei jocuri?