| cFlorin a întrebat:

Cum ruleaza aplicatiile, jocurile si internetul pe un iPod Touch 1st generation ( prima generatie )? - are iOS 3. 1. 3.

2 răspunsuri:
| Andrey57 a răspuns:

E foarte incet si prost la fel ca un iphone 2g

| dann50 a răspuns:

Foarte prost. Deja a aparut iOS 5. 1 iar majoritatea aplicatiilor sunt optimizate pentru el. Chiar si cele care vor merge pe 3. 1. 3 este foarte posibil sa iti dea crashuri. Eu de exemplu aveam probleme cu facebook si pe 4. 0 ( mai dadea crash ). De asemenea fiind prima generatie nu are nici un hardware foarte performant.