| anonim_4396 a întrebat:

Daca din greseala in momentul completarii adresei de email pentru inregistrarea unui cont pe un anumit site am trecut yahoo.com si trebuia yahoo.ro mai pot face ceva ca sa pot primi linkul pentru activarea contului?
Multumesc

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Evident ca nu...

| rocxsanik a răspuns (pentru K0sti):

Adica eu am trimis un email catre siteul respectiv zicandu-le problema dar sigur va dura mult pana cand se va rezolva.problema e ca nu pot crea alt cont din cauza codului client care e deja folosit.(e vb de electrica)