| christianZK a întrebat:

Am si eu o problema legata de adresa de email.
Am un cont pe partypoker si am uitat parola.problema e ca la inregistrare am folosit adresa cu domeniul @yahoo.com si adresa de fapt este pe @yahoo.ro.iar cand incerc sa trimit mail pentru recuperarea parolei aceasta se trimite pe yahoo.com si nu pot primi mailul din cauza ca adresa de fapt e @yahoo.ro...Daca a trecut cineva prin asta si gasit o solutie va rog sa ma anuntati si pe mine. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Nu ai incercat sa faci un mail cu aceeasi adresa dar cu domeniul @yahoo.ro? si sa trimiti sa vezi daca iti vine?

| christianZK explică (pentru white_2190):

Am incercat dar spune ca adresa este inregistrata deja pe domeniul yahoo