| AK47 a întrebat:

Daca eu blochez un numar de telefon din a-mi mai trimite mesaje, cand acea persoana va incerca sa-mi dea mesaj, cum ii va parea? Ca mesajul a fost trimis sau ii va aparea o eroare?

4 răspunsuri:
| AdiFCD a răspuns:

O sa-i apara ca mesajul a fost trimis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca mesajul apare ca a fost ewpediat, dar vorbeste singur deoarece numarul odata blocat tu nu primesti absolut nimic. Exceptie facand unele telefoane Samsung mai vechi care au un folder "casuta mesaje nedorite ( spam ) si chiar daca ai blocat numarul mesajele intra in acel folder si tot le vezi. Daca vorbim despre un telefon Allview atunci totul este ok deoarece odata blocat un numar de pe un tel. Allview chiar respinge apelurile si/sau mesajele fara a-ti arata ca ai fost sunat si mesaje NU se receptioneaza intr-un alt folder.

| Baby04 a răspuns:

II va arata ca mesajul a fost trimis, dar nu va primi raportul de livrare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag picioarele in ea tastatura. *** expediat