| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac hotspot de pe un telefon pentru laptop cum o sa se miste netu pe laptop?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de semnal, eu pun telefonul la geam cand fac asta si merge ca si netul normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In functie de calitatea internetului, puterea semnalului 3g-4g-4g+, brandul telefonului, nu poti sa-mi spui ca modemul intern al unui telefon Allview este identic cu cel al samsungului s5+.

| peperonies a răspuns:

Eu pe un iphone se cu hotspot facut am downloadat pe pc cu 5 mega. o sa iti mearga bine daca ai net bun de la provider.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, in primul rand depinde de viteza internetului de pe telefon, dar si de semnalul acestuia (3g,4g) dar si de furnizorul de internet