| 03Didy03C a întrebat:

Cum fac hotspot din telefon in laptop? laughing Laptop-ul este un Acer. Dau funda! happy

14 răspunsuri:
| 03Didy03C explică:

M-ati pierdut. Nu stiu cum sa dau in laptop pentru a scrie parola hotspot. Ma ajutati? happy Unde caut in laptop?

| K0sti a răspuns (pentru 03Didy03C):

Mamaaa...grea e tehnica asta...
Nu te duci pe wireless in laptop si dai sa vezi ce retele active ai? Caut-o pe aia de pe telefon, logheaza-te si o sa-ti ceara parola. O bagi (parola, nu te gandi la prostii) si asta e!

| 03Didy03C explică (pentru K0sti):

Ma dau batuta si-mi iau stick rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru 03Didy03C):

Da de ce nu-ti pui net, ca tot omul, nu prostie de stick cu Internet vai mama lui?

| ITPlace a răspuns:

Salut!
Din setarile telefonului, depinde si sistemul de operare, la wp ai internet sharing iar la android ai chiar denumirea de hotspot in setari, alegi o parola si un nume si o sa se creeze o retea prin care cu parola te vei conecta de pe laptop.
24/7 IT Support Center
www.it-place.ro

| K0sti a răspuns (pentru ITPlace):

Bai fratilor, voi sunteti sanatosi la cap? Vreti sa va aresteze astia?
"puteti sa descarcati JOCURI Crackuite, PROGRAME Licentiate sau FILME la calitate High Definition, prin intermediul direct al site-ului"... ce tare...

"Constituie infractiune si se pedepseste cu inchisoare de la 1 la 4 ani sau cu amenda punerea la dispozitia publicului, inclusiv prin internet sau prin alte retele de calculatoare, fara consimtamantul titularilor de drepturi, a operelor sau a produselor purtatoare de drepturi conexe ori de drepturi sui-generis ale fabricantilor de baze de date ori a copiilor acestora, indiferent de suport, astfel incat publicul sa le poata accesa in orice loc sau in orice moment ales in mod individual".

| gelu1970 a răspuns (pentru K0sti):

Buna K0sti. tu nu stiai ca Romania e tara tuturor posibilitatilor?
trebuie sa plec la munca. sa ai o zi buna.

| K0sti a răspuns (pentru gelu1970):

Mda! Servici usor!

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Imi place ca si-au cumparat certificat sa fie https siteul.

| K0sti a răspuns (pentru CinevaNou):

happy
Iubim ceea ce facem si o facem foarte bine!
Folosind programe licentiate si agenti foarte bine pregatiti oferim asistenta tehnica, construim programe, site-uri, template-uri si orice tine de domeniul IT.

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Am vazut si eu fraza asta repetata obsesiv, cred ca totusi au vrut sa scrie pirat in loc de licentiate. laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru K0sti):

Oare cine face proiectele? vad ca toti patru sunt directori si CEO si nici macar n-au terminat liceul. Probabil cei de la gradinita se ocupa de scris codul. Tare amuzant site-ul rolling on the floor

| K0sti a răspuns (pentru CinevaNou):

laughing

| LaVerd3 a răspuns:

Nu merge. Funda.