| NaTy98 a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am cumparat un telefon nou android wifi chesti... si am mare nevoie de net pe el. Am incercat cu vreo 10 programe sa fac hotspot wifi de la netu de pe laptop dar aceeasi problema: cand sa ma conectez de pe tel ramane la faza SE OBTINE ADRESA IP si de acolo nu mai merge. PLSSSS HELP.

3 răspunsuri:
| eye6eye a răspuns:

Pai n-ai cum sa te conectezi prin Wi-Fi daca ai rds.Doar daca are vecinu sau cineva din apropiere ariei tale.

| NaTy98 explică (pentru eye6eye):

Dar pana am avut windows XP am putut sa fac hotspot wifi si mergea. Si tot de la RDS aveam net. sad

| NaTy98 explică:

Am uitat sa mentionez, am net de la RDS. Sa fie asta problema oare?