| radux3 a întrebat:

Daca fac update la SAMSUNG GALAXY S I9000 cu Samsung Kies pierd aplicatile deja instalate pe telefon( sau altceva de pe el)?

2 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Da daca vrei sa le stergi cu totul se sterge daca nu poti sa le lasi asa! sau poti sa le muti pe card si scoti cardul din telefon alt fel pierzi si tot de pe card. funda?

| pYv a răspuns:

Nu sunt detinator al unui SAMSUNG dar din cate stiu eu odata ce ii faci update(resoftare) se pierde tot ce este salvat in memoria telefonului de catre tine(ce aplicatii ai de la telefon din "fabrica" vor ramane chiar daca ii faci update) parerea mea...sa iti spuna concret careva care detine telefonul ala si a facut.Eu am Sony Ericsson si odata ce ii fac "resoftare" se pierde orice as fi avut in memoria telefonului[desi nu salvez nimic in memoria telefonului, doar din greseala.resul le bag pe card] si nu pierd jocurile date de la achizitionarea telefonului, aplicatii etc). Saloot