| BlackBoyHD a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S i9000 si am avut android 4.3 pe el dar ma enerva se misca greu nu suna alarma..Am reinstalat firmware 2.2.1 froyo. Vreau sa fac update la 2.3.6 (neaparat prin Kies). Bag telefonul la usb scrie pe tel connected Kies si pe pc scrie se incarca si stau 10 minute si nu se intampla nimic. Daca activez debugging mode zice ca nu e conectat corespunzator. Am drivere instalate. PLEASE HELP FUNDA

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ps: foloseste odin
ps2: trebuia sa pui un cm 10 sau cm10.1 maxim pe i9000, in nici un caz 4.3(cm 10.2).

| BlackBoyHD explică (pentru sltlp):

Mersi mi-am bagat 2.3.6 prin odin