| karla_3547 a întrebat:

Daca imi dezactivez contul de pe facebook il mai pot activa ulterior fara sa pierd nimic(poze, prieteni etc)?

3 răspunsuri:
| bOom a răspuns:

Da, il poti activa mai apoi fara sa se stearga absolut nimic.

| tzumpi a răspuns:

Da.totul ramane la fel doar ca nu va mai putea lumea sa le vada iar cand il deschizi din nou totul e acolo

| mgtow a răspuns:

Odata dezactivat datele tale nu se sterg definitiv, cand te inregistrezi iar cu acelasi Id de mes si parola apar pozele si toate datele tale care le aveai inainte