| andreig99 a întrebat:

Daca imi LG GT505 ma va tine touch-screen-ul.

5 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Urasc telefoanele cu touch deoarece joc football si de obicei mai scap telefonul iar astea cu touch se cam duc la prima scapare si ma e enervant ca daca asculti muzica si dai cu mana din greseala peste el imediat se schimba melodia sau mai stiu eu ce.Mai bine ia-ti un classic (cele mai rezisetente)

| Arfina a răspuns:

Da! O prietena de`a mea are acest tip de telefon, si vreau sa spun ca l-a scapat pe strada, si nu a patit nimic ( nu s-a defectat, touch-screen`ul merge ca la inceput )!

| Ea12345 a răspuns:

SUnt frumoase aceste telefoane, dar nu tin foarte mult.Cativa ani(2-3) daca ai grija de el, altfel...

| asdffghjjkl a răspuns:

Pai sigur ca tine happy Este si foarte frumos telefonul, numai ca eu nu iti recomand sa iti iei LG, mai bine iti iei un samsung tot cu touch screen, sau un htc(este ca si cum ai avea la tine pc-ul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand lg kp500 eu am si crede-ma dau cu el de pamant tot timpul cand ma enervez pe orice ma enervez dau cu el de pamant si touch screenul nu a patit nimic si am vreo 5 luni de knmd il am