| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp tine un telefon touch screen?

10 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Depinde cat de tare il utilizezi si cu cate aplicatii etc
de ex Samsung s5230 tine aproape cat spune fabricantul
poate 800 ore nu dar 750 ore daca il uiti undeva sigur tine
asa ca depinde de utilizator

| eXtreme21 a răspuns:

Hmm, păi există nişte puncte de reper după care ne putem ghida:
- in primul rând depinde de cum îl întreţii, cum ai grijă de el, dacă foloseşti o husă pentru al proteja, sunt mai multe.
-şi in al doilea rând depinde de marca de telefon care este, pentru că nu poţi compara un iphone 4 cu un telefon Vodafone sau cosmote, din acele create de ei.
Sper că am putut să te ajut.

| KodrutZ a răspuns:

Suficient cit sa devina depasit inainte sa devina paradit. Eu am o chinezarie luata de pe Chinavasion si acusi face 2 ani, merge fara probleme.

| wintage a răspuns:

Cred ca vorbeste de baterie... de tine o zi-doua de obicei.

| Tavy100 a răspuns:

Depinde cum il tii, daca il tii in husa poate sa te tina si 10 ani, daca il tii fara husa si il scapi la greu nu te tine nici 5 luni... Deci daca ai grija de el o sa il poti tine mult

| zozo74 a răspuns:

Teoretic 2 ani fara probleme insa depinde de utilizator.

| odorash a răspuns:

Pai depinde cum il pastrezi. La mamica tine deja al 2 an. Mi-am procurat si eu de curind, dar nu stiu cit o sa-mi tina caci sunt mai cascata big grin

| didik15 a răspuns:

Depinde cum il ingrijesti. poate sa tina o luna sau un an doi trei depinde de tine

| Kathy130 a răspuns:

Depinde de cum ai grija de el...ecranul mai ales sa nu se sparga, sau daca ai folie deasupra ecranului nu mai trebuie sa iti iei o husa dar totusi e bine sa ai una happy

| IoanaBemBem a răspuns:

Cat timp ai grija de ellaughing