| Speedy69 a întrebat:

Am un LG GT505 si mi s-a inchis dintr-o data si cand l-am deschis nu-mi mai mergea touch screen-ul si nu mai merg nici celalalte butoane,nici sa-l inchid,doar sa-l deschis,am scos bateria,l-am lasat o seara fara baterie,am scos cardul,nu stiu ce sa-i fac. Daca a mai avut cineva aceasta problema si a facut ceva cu el il rog sa-mi spuna si mie, multumesc.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Probabil ca softul a cazut. Am avut si eu modelul asta, mergea foarte bine pana in ziua cand nu a mai mers deloc. Mergi cu el la un service gsm, pentru o resoftare. Iti recomand sa nu il mai tii mult timp dupa, si sa nu mai cumperi vreodata LG. Eu unul refuz sa primesc un LG cadou, nu-mi mai trebuie.