| ghorghe123 a întrebat:

Daca mi-am uitat parola de la yahoo mail ce pot sa fac?

9 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Uite un link de unde iti poti schimba parola
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

| cupydo0n a răspuns:

Trebuie sa accesezi sectiunea de recuperare a parolei. Acolo trebuie sa completezi datele contului tau si sa raspunzi la doua intrebari pe care ti le-ai ales atunci cand ai facut contul.
Daca nu stii raspunsurile la acele intrebari nu il mai poti recupera decat daca dai la nimereala, dar este foarte greu.

O zi buna.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

E destul de greu să-ţi recuperezi ID-ul deoarece trebuie să mergi la secţiunea pentru recuperarea parolei şi să completezi cerinţele. Trebuie să selectezi întrebările pe care le-ai ales atunci când ţi-ai creeat ID-ul şi nu cred că le mai ţii minte...

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta adresa de mail.

| Narcis2007 a răspuns:

Trebuie sa stii raspunsurile la intrebarile de siguranta si iti da alta parola

| robikroby a răspuns:

Om

| mihamata a răspuns:

Cum imi resetez parola email yahoo?

| Narcisss a răspuns:

El shaarawy

| Moise_Elena_1963 a răspuns:

Am uitat parola de email!