| EUeStEEu a întrebat:

Daca o persoana are contul pe privat pe Instagram si nu i-ai dat Fallow iti poti trimite un mesaj direct mess?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Da, dar va aparea la cereri de mesaje.

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Salut am auziut si eu de Instagram poti sa imi spui si mie ce bani as catiga daca imi fac cont pe Instagram șî îmi pied viața și cu treaba asta?

| EUeStEEu explică (pentru alexalx1234):

Ok mersi mult

| EUeStEEu explică (pentru zilog):

Wtf? nu faci niciun ban e doar o platformă de socializare gen Facebook

| zilog a răspuns (pentru EUeStEEu):

A de pierdut timpuls i viata, multumesc! nu am bani ca sa îmi permit o asemenea sinucidere in rate!
Chiar mai trebuie sa fac si alt ceva cu viata mea si pe mine ma droghează repede si capăt dependență!
( acum am ajuns la performantă sa intru pe Facebook doar 1 ora pe luna in total și asta pentru că multe site-uri cer să am Facebook adica fac o mare DISCRIMINARE nu mă lasă să comentez și eu dacă nu am Facebook! Ast anul se cheamă discriminare! ba da este discriminare! de ce daca eu nu am Facebook si nici cont pe google sa nu am voie sa comentez nimic! ca să aibă cum să mă găsească mafia să mă omoare!? daca comentez cumva ceva strâmb sau dau ceva informatii stânjenitoare dar corecte despre unele afaceri interne secrete ale unor state! )
UNDE MAI ESTE LIBERA EXPRIMARE
AȘA OAMENII SUNT CONSTRÂNȘI SĂ ÎȘÎ IMPLEMENTEZE AUTO CENZURA!
e mai rau de cât pe timpul comunismului
acum chiar știu de unde să vina la fix să te ia dacă vor să te sinucidă!