| flavius1921 a întrebat:

Daca o poza a fost modificata in Photoshop sau alt program, exista vreun program care sa ii stearga modificarile, sa o readuca la forma initiala? am o poza si am dar cu niste culori peste ea cum poti da si in paint cand colorezi si am salvato din greseala, mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca poza e jpg, jpeg, etc si nu in extensia programului respectiv nu o mai poti aduce la forma initiala.

7 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Sorry dar nu mai ai ce face.Ai schimbat'o deja, nu mai poti face nimic.

Abh
| Abh a răspuns:

Doar daca indeplineste ambele conditii:
1. ai dat culorile alea pe un alt layer
2. ai salvat poza psd
Daca nu esti sigur, trimite-mi poza sa vad despre ce-i vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula modificarile se fac pe o copie. Daca ai facut-o pe original atunci nu mai ai ce face.

| flavius1921 explică:

Ms pentru raspunsuri, am rezolvat problemahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai modificat poza, s-a pastrat si cea originala. Daca ai sters'o, atunci nu cred ca mai ai ce face thinking

| Mursa_Nicoleta_1980 a răspuns (pentru flavius1921):

Cum ai reusi te rog spune-mi si mie ..multumesc

| Mursa_Nicoleta_1980 a răspuns (pentru flavius1921):

Cum ai reusit te rog frumos spune-mi si mie