| WebMaster13 a întrebat:

stiti cumva daca exista vreun program de sters modificarile imaginilor? mai exact am o poza care este mazgalita crd in paint...pot sterge mazgalealea? funda
MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Aplica poza in Photoshop si la urama cu functia CloneStamp Poti sterege orice

5 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da poti.Incarci poza in paint dupa care intri in C:windows si stergi system32.

| WebMaster13 explică (pentru CadeamiarMaseaua):

Chiar crezi ca ma cunosti? poti sa-ti sting calculatorul de la mine de acasa sau daca iti tot place system 32 cu un clic tiai luat ramas bun de la el asa ca mai sunt si copi mici pe aici care s-ar putea sa te creada ....astea nu sunt glume

| CadeamiarMaseaua a răspuns (pentru WebMaster13):

Esti amuzant mai domnule Web. Am mai intalnit multi copii "inteligenti" ca tine care se pricep doar la amenintari. Problema este ma pricep destul de mult la calculatoare, asa ca nu bag in seamna vorbele in vant.
Cred ca nu ai trecut de varsta de 11 ani. Nu-i nimic, vei creste si tu si te vei mira de amenintarile tale prostesti. Daca vrei, iti dau un mesaj privat cu IP-ul meu, sa imi inchizi calculatorul de la tine de acasa.

| Da3m0n a răspuns:

Nu din cate stiu eu nu poti sa mai stergi ce ai mazgalit si ai salvat! Singura speranta ar fi fost sa ai o copie nemazgalita!

| WebMaster13 explică:

@CademiarMaseaua chiar crezi ca ma cunosti? poti sa-ti sting calculatorul de la mine de acasa sau daca iti tot place system 32 cu un clic tiai luat ramas bun de la el asa ca mai sunt si copi mici pe aici care s-ar putea sa te creada ....astea nu sunt glume