| anonim_4396 a întrebat:

Daca schimb toate componentele la un desktop in afara de HDD. Trebuie neaparat sa reinstalez windowsul?

Răspuns Câştigător
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Daca schimb si placa de baza vei fi nevoit sa faci asta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Nu chiar windowsul va porni doar driverele nu vor fi bune

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns (pentru RAY):

Daca ii schimba placa de baza nici windows-ul nu va porni amice.

| RAY a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Pai windowsul nu dispare de pe hard

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns (pentru RAY):

Draga domnule "Campion al zilei"! Evident ca Fisierele(incluzand tot ce e legat de windows) nu vor disparea de pe harddisk! De ce te-ai mai chinuit sa imi raspunzi cu "windowsul nu dispare de pe hard"? Tu dai raspunsuri numai cu scopul de a ajunge in clasament pentru activitatea ta.

| RAY a răspuns (pentru AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim):

Am fost campion acum 5 luni desi nu sunt campionul zilei, nu dau raspunsuri multe ia uitate asa de curiozitate, eu am afirmat ca windowsul nu trebuie instalat dupa scimbarea placi de baza