| anonim_4396 a întrebat:

Dacă șterg o persoană din contactele de pe Skype, eu voi continua să fiu în lista de contacte a persoanei respective?

Răspuns Câştigător
| biadia a răspuns:

Da, ii vei mai aparea atata timp cat acea persoana nu te sterge si ea in lista. Insa poti sa o blochezi, daca vrei sa nu iti mai scrie.

7 răspunsuri:
| Radu_Alexandru_Constantin_1994 a răspuns:

Nu, panglica?

| darrio2007 a răspuns:

Da.Numai daca te sterge si el.

| Eastwood a răspuns:

Salut!
Nu vei mai fi in lista lui ca prieten dar o sa-i apari in fundul listei, cu un semn al intrebarii parca!

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| Cristineldll a răspuns:

Da, doar tu l-ai sters si el iti poate trimite mesaje in continuare pentru ca te are in lista lui.

| dorin1990 a răspuns:

Depinde ce optiune bifezi cand il stergi.

| DarthRevan a răspuns:

Daca il blochiezi nu te mai poate contacta.