| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista de prietenii de pe facebook ii apare persoanei respective? adica o sa informeze la notificari sau pur si simplu cand aceea persoana va intra pe profilul meu isi va da seama ca nu ma mai are la prieteni?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca stergi nu o va informa, daca intra pe profilul tau ii va aparea optiunea "Add friend ". Daca o ignori complet nu-i va aparea profilul tau, ca si cum ar fi fost sters.