| TPUEU1000 a întrebat:

Dacă vreau sa migrez de la Windows 7 la Windows 10 trebuie sa iminsterg întâi Windows 7? Dacă da cum?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu. Daca ai licenta pentru Windows-ul actual si folosesti Windows Upgrade pentru a upgrada la Windows 10, Windows-ul actual o sa ramana pe aceeasi partitie cu 10, iar ulterior e nevoie sa stergi Windows.old - folderul unde ramane Windows 7. Uite aici mai multe detalii si cum sa stergi vechiul Windows: http://www.windowscentral.com/......windows-10

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât ai licență la windows 10 nu mai trebuie să-ți instalezi și windows 7.