| Duran1 a întrebat:

Sallut vreau sa migrez de la windows 7 la windows 8.1 si iata ce am:
2 GB de ram
si un procesor Intel Celeron CPU 550 ghz

Deci iata intrebarea : imi va merge windows 8.1?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Va merge aiurea nu recomand asa, sincer eu nu trece la 8.1 niciodata poate la 10

| gelu1970 a răspuns:

Iti merge. insa eu nu as migra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge.Trebuie cel putin 3 giga ra.iti spun din experienta.Se va misca greu sau se va bloca din cand in cand. Unii sun ca nu vor sa migreze, nu inteleg de ce? Odata ce ai destui giga ram incat sa iti ruleze win 8 sau 8.1, un Intel pentium (celeronul e mai slabut) si o placa video de 1giga, e super.

| lovee2015 a răspuns:

Nici windows xp nu ti-ar merge bine pe prostia aia de pc arunca-l la gunoi!