| Jack9 a întrebat:

Dau funda pentru cine stie sa imi spuna daca merita sa imi rootez telefonul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita

| MyNameIsHERO a răspuns:

Depinde.

Dacă îți trebuie pentru a edita ceva atunci merge. Dar dacă vrei să ROOTEZI numai pentru să fie ROOT nu ai de ce să faci asta.

| Deserth a răspuns:

Lasal asa cum e, mai bun decat este nu vei reusi sa il faci, eventual mai rau

| Rommeo a răspuns:

Daca nu stii cu adevarat ce face si in ce circumstante este bun root-ul, stai cuminte ca o sa regreti dupa aia. Dar la cum ai pus intrebarea imi dau seama ca nu stii cu ce se mananca acest root.