| alexandru5678 a întrebat:

Dau funda! Salut TPU am nevoie de ajutor! Detine aceste casti : https://altex.ro/casti-gaming-marvo-hg9012-negru-verde/c pd/CASMRVHG9012G/

Am vrut sa vorbesc astazi cu cineva pe discord dar microfonul se aude incet si are un bazait imens. Ce sa ii fac?: Nu am boost sau ceva ca sunt castile pe usb? Help! 1

5 răspunsuri:
| alexandru5678 explică:

Cum scap de acel bazait, pe usb nu poti sa il opresti,.

| CM7YRE a răspuns:

Https://www.marvo.ro/casti-gaming-hg9012-green
Ai incercat sa instalezi driverul de aici?

| alexandru5678 explică (pentru CM7YRE):

Da

| CM7YRE a răspuns (pentru alexandru5678):

Alt pc, port usb, etc?

| alexandru5678 explică (pentru CM7YRE):

Da. Cu volumul incet am rezolvat dar bazaitul ala al dracu nu stiu din ce cauza a aparatu, acum 2 zile nu avea nimic.