| Ingerultaupazitor a întrebat:

De 3 zile, calculatorul meu nu imi transmite video in monitor.
Am schimbat monitorul, placa video, si am schimbat si o sursa, dar pe care am schimbat-o repede cu cea veche. Și tot nu mi merge monitorul, adică, când bag Hdmi-ul in spate la unitate in placa video led-ul de la monitor se face roșu (ca și cum ar fi stins), iar când hdmi-ul nu este băgat este ledul verde, adică aprins.
De la cablu hdmi nu este, am incercat și cu altele, nici cu cablul de la monitor pe care il bag in priza... Nu mai stiu ce sa fac, deja... Ajutati-ma va rog cu un sfat.

1 răspuns:
| ElSueno a răspuns:

Cu cablu VGA sau DVI ai incercat?