| TudorFox a întrebat:

De ce am nevoie ca sa deschid fisiere pdb?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PDF cred că ai vrut să spui. Îți trebuie aplicația Word.

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru deschiderea fisierelor PDF este nevoie de programul Adobe Reader sau alte programe similare.
Word stie eventual sa salveze fisierele in format PDF.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

Cu Word poți să faci conversie de la PDF la document.

Bula
| Bula a răspuns:

Formatul PDB este un fisier baza de date folosit (intermediar) in programele Pegasus, Quicken, MS Visual Studio si Palm Pilot.
in programul PowerDesigner are rol de fisier intermediar.
Daca este deschis cu un editor de text, in header se pot gasi informatiile despre tipul si formatul fisierului.

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar in unele versiuni de word si doar fisierele neprotejate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PDB ma nu PDF.
Program Debugging Database se deschide cu Visual Studio 2008+

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Si o sa pot cu visual studio sa imi instalez driverul wifi? Ca fisierul ala pdb e setup-ul de la driver

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Cum il deschid cu visual studio?

| TudorFox explică (pentru anonim_4396):

Adica, ce fac dupa ce il deschid cu visual studio?