| Bogdanys a întrebat:

De ce cand vorbesc in microfon ma aud in boxe? Ce pot face sa nu se mai auda?

6 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Stiu si eu....Ai incercat sa inchizi boxele?

| IQ156 a răspuns:

Ai incercat sa iti pui casti?-_-

| Sihastrul a răspuns:

Micsorat volumul microfonului.

| Vladimir315 a răspuns:

Nu poti

| stefaniadorianac a răspuns:

Trebuie umblat la setarile microfonului -> control panel -> hardware si sunet -> audio -> setari (e a doua optiune) -> inregistrari(tot a doua optiune) -> dai click drepta pe microfon->proprietati -> ascultare(a doua optiune) -> si apoi debifezi optiunea aceea cu ascultare in boxehappy... sper sa te descurcihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai casti, acestea au 2 mufe : una verde pentru suet si una roz pentru microfon. U ai bagat doar cea roz de la casti, adica microfonul si cea verde o ai pusa de la boxe.scoate mufa verde de la boxe si bag`o pe cea de la microfon tongue