| M4RK a întrebat:

Cum pot sa vorbesc prin microfon sa se auda la boxe?happy

12 răspunsuri:
| M4RK explică:

Sa ma aud eu daca zic ceva

| M4RK explică:

crying nu ma ajuta nimeni crying

| M4RK explică:

Dar unde se introduc cele doua mufe de la microfon?

| M4RK explică:

Si cum pornesc sa se auda la boxe din microfon?

| MihaiA a răspuns:

@ marc3ll, te duci in my computer la control panel, gasesti acolo sound (e un difuzor gri) intri pe el (sau mai simplu din difuzorul de langa ceas) te duci pe options / properties, selectezi recording, cauti microfonul in lista, il bifezi sa-ti apara (e microphone) si deselectezi bifa de pe mute.

| LuS[z] a răspuns:

Sa te auzi pe tine insuti? Sau sa-l auzi pe celalalt cu care vorbesti in boxe? Oricum cand vorbesti la microfon, daca nu ai casti il auzi pe cel cu care vorbesti in boxe.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri in master volume din bara de start, dai properties debifezi master volume, wave... pana la mic volume care il lesi bifat numa pe el, dai ok dupa care apare mic volume si mute bifat, debifezi mute. Ai grija ca se face microfonie. Bafta.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune doar microfonul si umbla la setari

| Punky a răspuns:

Pai una este de la microfon si una de la casti. Cea verde e de la casti si cealalta de la mic... le bagi/o bagi in spate la unitate. Sper ca te descurci ...Bye bye