| alejinxique a întrebat:

De ce de fiecare data cand vreau sa trimit un file pe messenger imi da eroarea "A problem occurred while transferring the file "zaSetup_92_076_000_en. exe". The transfer has been stopped.". se autoanuleaza practic. am windows 7 si meseenger 10. nu am virusi ca l-am scanat. si cand aveam vista primeam mesaj de eroare. din ce cauza se intampla asta? ce e de facut?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Ori ai un net foarte slab, si din cauza ca e slab se intrrupe conexiunea, sau ai putea incerca daca crezi ca ai net bun, sa instalezi messenger 8! bafta!