| Anonim_5535 a întrebat:

O problema pe Yahoo!:
Cand trimit un fiser nu conteaza ce fisier trimiterea se intrerupe la sfarsit cu erroarea:
"A problem occurred while transferring the file "Nume fisier". The transfer has been stopped." Si daca trimit muzica se intrerupe la fel cu erroarea asta dar melodia se afla deja intreaga in pc, dar daca vreau sa trimit altceva nu pot sa porneasca persoanele ce primesc datele respective pentru ca nu s-a trimis complet.
Care stie cum pot sa o rezolv?(Cred ca ati inteles ce vreau sa zic)

Răspuns Câştigător
| ANNAx44 a răspuns:

Pai. daca ai incercat la mai multe persoane inseamna ca e de la Windowsu tau si ar trebui sa il faci iar. Daca ai incercat doar la 1 singura persoana atunci inseamna ca persoana respectiva nu avea spatiu suficient in Folderul respectiv! Funda? thinking

1 răspuns:
| newshtrutuale a răspuns:

Iesi si intra iar pe mess, daca tot asa, reinstaleaza mess-ul