| adria1967 a întrebat:

De ce imi apare acest mesaj pe facebook

Contul tău este blocat temporar
Se pare că nu te-ai mai conectat de pe acest dispozitiv până acum. Pentru a păstra siguranţa contului tău, te rugăm să răspunzi la câteva întrebări de securitate.

1 răspuns:
| Mayuri a răspuns:

Fiindca ai activat setarile de securitate conform carora la incercarea de logare de pe un alt IP decat cele recunoscute de tine, sa fie blocat contul. Asa ca ori tu ai bagat gresit parola de cateva ori si ai tot incercat insistent sa o reintroduci, fie ai incercat sa intri dintr-un loc publil, fie a incercat cineva sa iti sparga parola.