| tony231 a întrebat:

Salut,cand intru pe fakebook imi apare
- ţi-am blocat contul
Parcurgem acest pas pentru a-ţi păstra contul în siguranţă atunci când detectăm activităţi neobişnuite.
Cont blocat pe decembrie 19, 2022
Pentru a te proteja, profilul tău nu este vizibil pentru utilizatorii de Facebook. Nu poţi folosi contul.
Următorul pas
Încearcă să accesezi contul pe alt dispozitiv cum ar fi un telefon, o tabletă sau un computer pe care te-ai conectat anterior la Facebook.
si am incercat dar tot nu merge

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Este posibil ca Facebook să fi blocat contul tău din cauza unor activități neobișnuite detectate pe contul tău. În acest caz, este important să încerci să accesezi contul tău de pe un alt dispozitiv, cum ai menționat, și să urmezi pașii pentru deblocarea contului.

Dacă întâmpini încă probleme, poți încerca să contactezi echipa de asistență a Facebook pentru a obține ajutor. Poți face acest lucru prin intermediul opțiunii "Ajutor" din meniul principal al contului tău sau prin accesarea acestui link: https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907.

Este important să îți menții contul în siguranță și să urmezi regulile și politicile Facebook pentru a evita blocarea contului în viitor.

| tony231 explică (pentru DjSannan):

După ce bag datele îmi zice ca pagina nu poate fii acesata

| DjSannan a răspuns (pentru tony231):

Dacă primesti mesajul "Pagina nu poate fi accesată" atunci când încerci să accesezi contul tău de Facebook, ar putea fi cauzat de mai multe lucruri. Unul dintre ele ar putea fi că Facebook are probleme tehnice care împiedică accesarea site-ului. În acest caz, poţi încerca să accesezi site-ul mai târziu, când problemele tehnice ar putea fi rezolvate.

De asemenea, acest mesaj poate apărea dacă încerci să accesezi site-ul de pe o reţea care a fost blocate de Facebook. În acest caz, poţi încerca să accesezi site-ul de pe o reţea diferită sau poţi contacta administratorul reţelei pentru a obţine mai multe informaţii.

Dacă mesajul persistă după ce ai încercat aceste soluţii, ar putea fi necesar să contactezi echipa de suport a Facebook pentru ajutor. Ei ar putea să îţi ofere mai multe informaţii despre cauza problemelor tale şi cum să le rezolvi