| ingerinaripat a întrebat:

Azi mi s-a blocat contul de facebook.Îmi apare: Se pare că nu te-ai conectat de pe acest dispozitiv până acum.Pentru a păstra siguranța contului tău te rugăm să răspunzi la câteva întrebări de securitate. De ce mi s-a blocat contul de facebook? M-am conectat de pe un dospozitiv, nu mai multe. Dau fundă! Mulțumesc!(Scuze de categorie)

1 răspuns:
| Dxccube a răspuns:

Pai...Daca asta iti cere, atunci va trebuii sa raspunzi la acele cateva intrebari de securitate.Asta provine de la antivirusul dispozitivului...Si mie mi s-a intamplat la fel..Am raspuns la intrebari corect si a functionat.Bafta. happy