| dianasss21 a întrebat:

De ce imi apare cand pornesc win 7 eroarea asta : ' A disk read error occurred '. Press ctrl + alt+ delete to restart. Ce sa-i fac? :c

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti cumperi alt hard!

| Gonrax a răspuns:

Apeși Ctrl Alt Delete să dai restart.

| crisss27 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati. Si eu am avut probleme cu erorare asta. Daca ai umbalt cumva in calculator(l-ai curatat sau alte chestii) verifica cablurile de l a hard-disk). Daca nu ai umblat in pc atunci intra in bios si acolo vezi daca iti recunoste hardul, si daca da seteazal ca boot priority.