| FlorinCiokan a întrebat:

De ce imi merg sacadat filmele din pc? sunt descarcate in pc nu le urmaresc online. Ce sa fac sa le pot viziona normal?

4 răspunsuri:
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Salut! In primul rand verifica la ce rezolutie te uiti la filme. Daca ai monitor de 1920x1080 uita-te sa fie filmul pus pe 1080p. Daca ai monitor care nu suporta rezolutia mentionata mai sus, pune filmul pe 480/720p. In cazul in care metodele de mai sus nu merg, descarca un program precum ESET Smart Security 9 sau / si Advanced System Care 9, s-ar putea sa fie un virus de vina. Daca nu merge nici asa, inseamna ca ar trebui sa reinstalezi sau sa resetezi Windows-ul.

| K0sti a răspuns:

Datorita configuratiei care lasa de dorit, daca sunt HD-uri si rup la resurse! Daca nu sunt, inseamna ca ai probleme cu hardul, simplu!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

HD-uri? Te rupe.

| Darius392 a răspuns:

Depinde de rezoluția filmelor și de rezoluția PC-ului tău. Încearcă să instalezi un media player cum ar fi VLC media player sau KMP, BS player. Dacă nu merge, instalează iarăși windowsul, este posibil să facă așa și din cauza virușilor, încearcă să instalezi un antivirus și scanează PC-ul