| Danyel2000 a întrebat:

De ce nu imi porneste epicgames? L-am instalat corect, dar nu vrea sa porneasca.
Am procesor Intel celeron CPU N3350 @ 1.10 GHz 1.10 GHZ, 4 gb ram, 64 biti si placa video o puteti vedea aici : https://imgur.com/a/lB1vu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat componentele nu sunt compatibile, nu au cum sa mearga impreuna, chiar daca l-ai instalat corect.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca s-a instalat corect, poate n-ai dat click pe fisierul exe de pornire sau l-ai pornit de mai multe ori.

| Caine1122 a răspuns:

Nu ai ce face cu pcu ala, chiar si launcherul are nevoie de resurse ca sa porneasca, procesorul ala e terminat grav