| mikey02 a întrebat:

As vrea sa imi iau Injustice Gods Among Us pe laptot dar nu stiu cat de bine o sa ruleze. Specificatiile laptopului sunt: Intel Celeron N3350 1.10 GHz, 4 GB RAM DDR3, Placa video Intel HD Graphics 500, Winows 10 Home 64 biti. As vrea sa stiu in cate FPS.uri va rula cu setarile jocului la minim si la maxim.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Totul la low, nu ai placă video dedicată şi asta te "distruge" practic... în rest. meh, 4GB RAM DDR3 e tot ce e bun de aici, viteza aia de procesor 1.10 nu prea te ajută.

Cu absolut totul la minim o să ţi se mişte în lag, nu enorm dar o să se simtă puţin sau puţin mai mult, depinde de cât de forjat e laptopul

La maxim, nu-ţi fă speranţe, i5-ul meu cu placa video nVidia de 2GB nu-l duce nici în 30 FPS din ce am testat pe un site.

Mult noroc.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Foarte prost, abia jucabil ( sub 24 fps la rezolutie decenta )