| Different69 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa descarc nici o aplicatie de pe Google Play? Imi scrie:" Eroare. Este necesara autentificarea. Conectati-va la contul google." Eu sunt autentificata.
P.S Am telefon Allview P5 Alldro.

12 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Mai logheaza-te odata, cine stie.

| Different69 explică (pentru JustSmileK):

M-am logat de 20 de ori happy

| JustSmileK a răspuns (pentru Different69):

Atunci inseamna ca-i ceva de la telefon. Descarca-le pe pc si baga-le pe telefon apoi. happy

| Different69 explică (pentru JustSmileK):

Cred ca doar asta ramane de facut.

| JustSmileK a răspuns (pentru Different69):

Cam da.

| MIVCrochet a răspuns:

Trebuie sa te loghezi pe un cont gmail, nu yahoo sau altceva.

| Different69 explică (pentru MIVCrochet):

Cont gmail am

| sltlp a răspuns:

Vezi sincronizarea si daca ai contul aduagat in setari.

| Constantin_Toader_1977 a răspuns:

Eu sunt autentificat

| Vintila_Nelutu_1973 a răspuns:

Am un smartphone zte axon 7 mini și am uitat cum de deblochează. L-am resetat și acum după ce am băgat adresa de email îmi spune că nu este adresa care a fost înainte.Dar culmea că pe alt telefon aceași adresă merge fără nici o problemă.ma poate ajuta cineva și pe mine

| Mrss_Alinuka_1992 a răspuns:

Vreau sa stiu dc imi spune sa ma autentific la contul google nu stiu cum sa fac

| Masterpiece7 a răspuns:

Eu am golit memoria Cache și am sters Datele stocate din Stocare