| highheels a întrebat:

De ce nu mai pot deschide anumite clipuri? Imi apare mesajul compressed zipped folders error, windows cannot complete the extraction, The destination file could not be created. In urma cu 2, 3 luni mergea, acum nu mai vrea...

1 răspuns:
| BullseyeShot a răspuns:

Cel mai probabil tu ai setat ca videoclipurile să fie deschise cu WinRAR/7-Zip.
Click dreapta pe videoclip -> Open with -> şi selectează VLC Media Player sau Windows Media Player.