| highheels a întrebat:

Pe un site unde se posteaza clipuri video, la marea majoritate a clipurilor(mai ales cele care au peste 3 luni) apare la deschidere mesajul html5 video file not found. Se pot deschide instaland ceva?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Pai ce ai deschis, este evident ca au fost sterse.

| Trixt3r a răspuns:

Clipurile despre care vorbesti sunt cel mai probabil piratate si hostate in diverse parti. Majoritatea site-urilor de hosting iti permit hosting gratuit doar pentru o perioada de timp, sau exista posibilitatea ca acele clipuri au fost sterse din cauza ca nu se incadrau in termenii ToS.

| rino90 a răspuns:

Depinde despe ce site-uri vorbesti.
Daca sunt site-uri stabile precum Youtube, problema e la tine.

Daca sunt site-uri "discutabile", ceva random de por.no, etc, problema e la ei. Daca e de la ei, pentru ca s-au sters videoclipurile, nu mai ai ce face. (videoclipul poate sa fie sters din alta parte si sa nu mai aibe legatura link-ul de pe site-ul de unde il vezi tu)

Daca problema e la tine, cauta pe Youtube "How to clean my PC from Viruses".