| andrey1412 a întrebat:

De ce nu merge gmail? imi da eroarea:
Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la mail.google.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Probabil este o setare de la browserul tau.Cineva care foloseste Firefox ar putea sa te ajute. Daca nu intra de pe alt browser.
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Click pe descarcati chrome, apoi click pe acceptati si instalati.Se instaleaza direct, nu descarci nimic.

| Brotacelul a răspuns:

Ai umblat la setarile de securitate de la browser-ul tau. Poti face un update la browser sau folosesti altul happy