| stefan000 a întrebat:

Am Probleme cu Certificatul la toate browserele la mozilla imi apare asa
Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la support.google.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.

La Google Chrome imi apare ecranu rosu.,...
iar pe Internet explorer imi apare invalid certificat... si nu numai la facebook si la google. ajutor! sunt disperat nu imi mere fb

Răspuns Câştigător
| Curious9 a răspuns:

Simplu. Una din 2 cauze:
1. Folosesti o conexiune prin wireless si parinti tai au setat aparatul ca sa nu ai internet/ sau sa nu mearga anumite site-uri intre anumite ore sauuu...
2. Ai setat in browser un nivel prea ridicat la siguranta pe internet. Nivelul pentru un utilizator de rand este cel 'mediu'. Cu cat urci mai sus cu atat nu mai ai acces la site-uri ca: fb, youtube... pentru ca acestea scot informatii din calculatorul tau.