| Moldovan_Yonnel_1995 a întrebat:

am o problema cu Mozila Firefox, cand intru pe facebook si vreau sa ma joc 8 ball pool nu ma lasa sa joc imi zice Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la apps.fb.miniclip.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați. va rog ajutati-ma cum sa fac sa nu mai apara chestia aia

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

S-ar putea sa ai vreun virus ori cand navighezi nu deschide zeci de file cu facebook ci doar una.

| Moldovan_Yonnel_1995 explică:

Virus n-am ca am scanat cu bitdefender si nu a gasit