| DoarAlin a întrebat:

De ce nu-mi mai apar celelalte calitati video pe YouTube? O fi vreo eroare de la ei?
https://imgur.com/a/ZyvLodH
Si la voi este la fel?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Numai la tine pare a fi:
https://imgur.com/a/sADcxFn

23 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil că așa cum l-ai upload-at, doar așa e disponibil.
Sau nu?

| Allexandra13 a răspuns:

Poate e si de la netul tau

| aimullah123 a răspuns:

In cazul tau asa e videoclipul

| DoarAlin explică (pentru sierra1):

Pai ala nu este clipul meu, este un clip de al lui Eminem. Acum cateva ore ma uitam la in in 1080p, acum au disparut toate calitatile video, in afara de 360p. Si la tine este la fel?

| DoarAlin explică (pentru Allexandra13):

Posibil... Cam am probleme cu conexiunea. Este cam furtuna afara. laughing

| sierra1 a răspuns (pentru DoarAlin):

Dă link-ul clipului nu a capturii

| DoarAlin explică (pentru sierra1):

Https://www.youtube.com/watch?v=8CdcCD5V-d8 Toate clipurile se pare ca au aceeasi problema. Pana si cele incarcate de mine. Toate au doar calitatea 360.

| DoarAlin explică (pentru sierra1):

Eu am facut captura doar ca sa vedeti despre ce vorbesc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doua variante : asa e video-ul sau e de vina rezolutia ecranului ( e prea mica)

| DoarAlin explică (pentru anonim_4396):

Rezolutia monitorului meu este 1920 x 1080. Clipul n-are cum sa fie asa, pentru ca acum cateva ore ma uitam la el in 1080p. Posibil sa fie e eroare de la Youtube, sau internetul meu imi joaca feste. Nu-mi dau seama.

| sierra1 a răspuns (pentru DoarAlin):

Vezi raspunsul

| DoarAlin explică (pentru sierra1):

Oh, bine atunci. Inseamna ca este internetul meu de vina. Multumesc pentru ca ai verificat.

| sierra1 a răspuns (pentru DoarAlin):

Să fii iubit

| DoarAlin explică (pentru sierra1):

Merci. happy La fel si tu.

| anonimg a răspuns:

Poate sa fie si o eroare a placii video. Poate era nevoie doar de un restart.

| DoarAlin explică (pentru anonimg):

Stai sa vezi ce dracie am descoperit. Deci, cand sunt pe contul meu actual, nu pot sa vad decat ce am incarcat eu in 1080p, alte clipuri doar 360p si 720p, ei bine, mi-am dat log out de la cont, si am intrat normal, acum pot sa vad orice clip full hd, dar cand ma loghez inapoi la contul de Youtube, iar imi dispar toate optiunile. Am creeat un cont nou acum, si cu ala pot vedea in full hd, doar cu cel principal numa' pot sa fac nimic. laughing)) Chiar nu inteleg... toata ziua n-am avut probleme... asa din senin.

| anonimg a răspuns (pentru DoarAlin):

Interesant.
Dar am doua intrebari:
1. Inainte sa observi acum diferenta(de calitate) dintre conturi, inainte cum era?
2. Nu exista in vechiul cont sa faci modificari de marire a calitatii video?

| DoarAlin explică (pentru anonimg):

1. Nu era nici-o diferenta. Puteam sa vad clipurile in aceleasi calitati video, indiferent de cont.
2. Ba da, exista. Si acum exista, dar am doar 2 variante. Calitatile mentionate mai sus, 360p si 720p. Nu mai pot sa vad in 480p, sau 1080, nici macar 4k. Ce e si mai ciudat, cand deschid Youtube intr-o pagina incognito, functioneaza perfect.

| anonimg a răspuns (pentru DoarAlin):

Tocmai am verificat: eu am un cont vechi si merge videoclipul de mai sus la fel ca si atunci cand nu sunt logat (maxim 1080p in ambele variante).
Nu ma mir niciodata de erorile softwarelor. ^_^

| DoarAlin explică (pentru anonimg):

Mda, stiu ce spui. laughing Pana acum a functionat bine, acum o innebunit. Nu prea am ce sa fac, decat sa stau si sa astept sa se rezolve de la sine.

| DoarAlin explică (pentru anonimg):

Si-a revenit. laughing)

| anonimg a răspuns (pentru DoarAlin):

Lol. happy
Vezi ce inseamna rabdarea? "Nu prea am ce sa fac, decat sa stau si sa astept sa se rezolve de la sine." Si s-a rezolvat; chiar daca nu cat ai zice "peste" ci cat l-ai frige. Dar important este ca s-a rezolvat.

| DoarAlin explică (pentru anonimg):

Yup. Ai si tu dreptatea ta. Problema mea este ca nu sunt cea mai rabdatoare persoana. laughing) Mai ales cand este o problema cu pc-ul, iar eu nu pot face nimic.