| DoRu a întrebat:

De ce nu-mi merge messengerul? Skype, Mozzila Firefox si Explorerul imi merg, dar messengerul nu merge. Nici surorii mele nu-i mergecrying(
FUnda.
URGENT!
Am instalat orice versiune de messenger si degeaba!crying HELLP ME

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai probleme cu netul. sau, incearca si reinstaleaza-l. poate mergehappy:* funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| MiaXD a răspuns:

Pai eu nu iti pot spune de ce nu iti merge messengerul. Tot ce poti face este sa te duci la control panel-add or remove programs- stergi messul- dai search pe google "download free yahoo messenger"-il downloadezi. si asta este tot. si daca nu iti merge de prima data, mai sterge-l o data si incearca alt tip de Yahoo messenger. stii ca sunt vreo 8. P. S. :Eu iti sugerez sa dai download yahoo messenger 8. Ala este cel mai bun si cel mai putin probabil sa iti mai faca un alt necaz. happy

| CoLiCa a răspuns:

WAi Reinstaleaza si. Gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie de la ei.