| S3CR3TDISCR3T a întrebat:

Buna am si eu o problema crying
Nu imi mai merge Yahoo Messenger sad
Adica merge sa intru pe el... Pot sa dau Buzzz la cineva pot sa dau web sau sa vorbesc la microfon ...Insa nu pot sa trimit la cineva ceva de exemplu : Buna, ce faci? ...cand incerc sa trimit mi se blocheaza messengerul si mi se scoate singur...
Am incercat sa instalez din nou acelasi messenger... dar nu a mers...
Am incercat si am instalat o noua versiune de messenger...insa fara rezultat straight face
Va rog din suflet ajutati-ma kisskisskiss
Ms mult kiss

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Sau foloseste un program de curatat registri... dar daca nu le ai cu cumputerele nu te baga...

| Klara a răspuns:

Da-te pe Windows Live ( hotmail...cred ca stii ) laughing Poti vorbi si cu prietenii din Yahoo tongue

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Daca nu merge nici mess-ul din inainte, nici acesta pe care ai vrut sa-l instalezi, schimba-ti windows-ul...Sau e o cale sa intrii pe "mess" dar pe internet. e un site...intereseaza-te de el...si merge sa vorbesti cu ceilalti acolo...love struck

see you soon!

| Vitalie a răspuns:

Soluţia potrivită e să-ţi reinstalezi sistema de operare. După vei putea instala fără probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of cum ne chinuie messul asdta...
am patit si eu si am facut asta:
l-am sters si dupa o saptamana. la reinstalat iarthumbs up