| AnonimNoName a întrebat:

Nu imi mai merge messengerul sad cand vreau sa intru pe el zice ca sunt probleme cu conexiunea la internet, desi internetul merge (Mozilla Firefox, Google Chrome, Facebook etc.) l-am dezinstalat si l-am instalat inapoi, dar nimic straight face. am ultima versiune 11.5.sigh ajutati-ma va rog. dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Maria9876 a răspuns:

Nu este nimic . nici mie nu`mi mearsa . Isi reveni dupa vreo 40 de minute . La nimeni nu mearsa azi sa intre din prima . eu deja am vreo 20 de pr la care nu le mere mess`u . big grin Dar isi revine . Nu`ti face griji . happy

2 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Ai incercat sa instalezi varianta nou?

| xProxy a răspuns:

Hei! Este de la ei pana maine isi revine. Am pus si eu intrebarea la alta categorie! Isi revine el. or avea si ei o problema