| Corneliacristiana a întrebat:

De ce nu pot sa ma conectez pe skype cu acelasi cont si pe laptop si pe telefon?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cine a spus ca "nu poti"? Esti sigura ca introduci datele corect? Ar trebui sa functioneze, nu este legat de pc/telefon etc.

| Corneliacristiana explică (pentru CM7YRE):

Spune ca nu e parola corecta si am schimbat-o de 3 ori, m-am gandit ca daca o schimb poate merge si de fiecare daca se intampla la fel... nu cred ca am gresit parola de trei ori la rand...

| CM7YRE a răspuns (pentru Corneliacristiana):

Incearca direct din aplicatie "Forgot username" si ar trebui sa functioneze daca schimbi parola/userul direct de acolo, nu inseamna ca e vina ta; incearca si alt cont si incearca si de pe alt telefon sa vezi de unde ar fi problema.