| anonim_4396 a întrebat:

De ce telefoanele scumpe sunt mai bune decat cele ieftine Samsung s7 edge este un telefon perfect spuneti, de ce tabletele ieftine sunt mai bune decat telefoanele ieftine?

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Pentru ca tabletele nu prea se cumpara, in schimb telefoanele da

| shaorman a răspuns:

Tehnologia nouă costă mai mult pe lângă cea veche, care este mai veche și costă mai puțin. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate pentru ca sunt populare, de fite si foarte dorite prin tineret. Inainte telefoanele simple, fara touchscreen erau foarte scumpe, iar acum le gasesti (modelele care inca se mai fabrica laughing) ) la preturi foarte mici.